O nas

Pracownicy Działu Handlowego codziennie wysyłają towar spedycją, każde zamówienie jest realizowane natychmiast. Posiadamy od lat wdrożony system zapewnienia jakości (SZJ) zgodny z normą ISO 9001:2008 i certyfikowany przez Polski Rejestr Statków od listopada 1999 roku.

Dane kontaktowe
  • ul. Cicha 15
    88-100 Inowrocław
  • tel.: +48 52 354 24 00
    fax: +48 52 354 24 01
Wyślij zapytanie

Dział handlowy


Katarzyna Buzała
- Handlowiec

T: 52 354 24 32
e-mail: k.buzala@oberon.pl


Joanna Janus
- Handlowiec

T: 52 354 24 29
M: 601 895 482
e-mail: j.janus@oberon.pl


Martika Stefańska
- Handlowiec

T: 52 354 24 23
M: 693 513 516
e-mail: m.stefanska@oberon.pl


Anna Świerczyńska
- Handlowiec

T: 52 354 24 31
M: 601 89 54 83
e-mail: a.swierczynska@oberon.pl


Edyta Wegner
- Handlowiec

T: 52 354 24 10
M: 693 371 201 
e-mail: e.wegner@oberon.pl


Wioletta Witkowska
- Handlowiec

T: 52 354 24 14
M: 663 036 065
e-mail: w.witkowska@oberon.pl


Anna Woźniak
- Handlowiec

T: 52 354 24 12
e-mail: a.wozniak@oberon.pl


Marek Adelski
- Inż. Sprzedaży ds. NAKANISHI
- Inż. Sprzedaży ds. Systemu 3R
T: 52 354 24 24
M: 693 371 202
e-mail: m.adelski@oberon.pl


Jan Dyrda
- Handlowiec

T: 52 354 24 18
M: 691 397 737
e-mail: j.dyrda@oberon.pl


Dawid Hulisz
- Inż. Sprzedaży ds. grafitu i stali

T: 52 354 24 27
M: 693 371 241
e-mail: d.hulisz@oberon.pl


Andrzej Jaworski
- Kierownik Działu Handlowego

T: 52 354 24 15
M: 603 951 671
e-mail: a.jaworski@oberon.pl


Mariusz Skrzypczak
- Handlowiec

T: 52 354 24 35
M: 693 131 366 
e-mail: m.skrzypczak@oberon.pl